Ücretsiz Online Eğitim Siteniz..İçeriklerimiz Yeni Müfredata Uygundur.
Anasayfa » Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Sanalokulumuz.com KULLANICI SÖZLEŞMESİ'ne hoşgeldiniz!

Bu sözleşme, sitemizdeki hizmetlerden faydalanabilmeniz için gerekli kuralları içermektedir.
SİTEMİZİ KULLANMADAN ÖNCE, KULLANICI SÖZLEŞMESİ'Nİ OKUDUĞUNUZU, İÇERİĞİNİ ANLADIĞINIZI VE HÜKÜMLERİNİ KABUL ETTİĞİNİZİ VE ONAYLADIĞINIZI KABUL, BEYAN ETMİŞ OLUYORSUNUZ.

Tanımlar
Sitemiz=sanalokulumuz.com
Sitemizde=sanalokulumuz.com

1. Sitemizde yer alan derslerle ilgili konu anlatımları, online testler, çözümlü sorular, bulmacalar vb eğitim içerikleri öğrencilerin derslerindeki eksikliklerini tamamlaması ve kendilerini değerlendirmesi amaçlı kullanmaları için hazırlanmıştır. Sitemiz, siteyi kullanan öğrencilere herhangi bir sınavı kazandırma garantisi vermemektedir.

2. Site kullanıcıları içeriklerimizi ödevlerini yapmak amaçlı kullanamazlar. İçeriklerimiz bilgi edinme ve araştırma yapmak üzere kullanılabilir.

3. Site kullanıcılarının küfür, taciz, hakaret, korkutma ve aşağılama şeklindeki yorumları onaylanmaz ve yayınlanmaz. Olası bir sistem sorunundan ötürü yayına giren onaysız yorumlardan sanalokulumuz.com sorumlu tutulamaz. Bu tür davranışları gerçekleştiren kişi sorumlu tutulabilir.

4. Sitemiz server logları dışında hiçbir kişisel bilginizi elde etmez ve barındırmaz.

5. Sitemiz, sitemizde bulunan içeriklerde destek olarak ziyaretçilerin sorularına verilen cevaplardaki bilgilerin doğruluğunu iddia etmemektedir. Ziyaretçilerin sitemizde elde ettiği bilgilerden dolayı ve bu bilgileri her hangi bir yerde kullanmalarından dolayı oluşacak olumsuzluklardan Sitemiz sorumlu değildir.

6. Sitemiz içeriklerinin bir kısmı veya tamamı kopya edilemez ve başka bir sitede kullanılamaz. Sitemiz içeriklerinin izin alınmadan tamamının veya bir kısmının kopyalanması ve başka sitelerde yayınlanması halinde ilgili kurum ve kuruluşlara başvurularak yasal işlemler başlatılacaktır.

7. Sanalokulumuz.com sitesini ziyaret eden veya kullanan kişiler yukarıda belirtilen kuralları kabul etmiş sayılır.

8. Kullanıcılar, Üyelik Sözleşmesi’ni kabul etmeleri halinde işbu Gizlilik Politikası’nı ve Çerez Politikası’nı da kabul etmiş sayılacaktır.