Ücretsiz Online Eğitim Siteniz..İçeriklerimiz Yeni Müfredata Uygundur.

8.SINIF FEN ve TEKNOLOJİ

8.Sınıf fen ve teknoloji konu anlatımları ile eksik olduğunuz konuları tekrar ederek eksikliklerinizi kapatmanızı, çözümlü fen ve teknoloji soruları ile öğrendiğiniz konuları daha iyi kavramanızı umuyoruz.

8.sınıf Fen ve teknoloji testleri ile öğrenmiş olduğunuz 8.sınıf fen ve teknoloji konularındaki başarı yüzdenizi ölçebilirsiniz. Test sorularını yanıtladıktan sonra testi bitir butonuna tıkladığınızda; doğru, yanlış soru sayınızı, netinizi, başarı yüzdenizi ve ne kadar sürede çözdüğünüzü öğrenebilirsiniz. Yanlış veya boş sorunuz varsa, bu soruların hangi sorular olduğunu öğrenebilirsiniz.

HÜCRE BÖLÜNMESİ ve KALITIM
Hücre Bölünmesi
Mitoz Bölünme
Mitoz Bölünme Resim ve Animasyonlar ile renklendirilerek anlatılmıştır.
Mayoz Bölünme
Mayoz Bölünme Resim ve Animasyonlar ile renklendirilerek anlatılmıştır.
Mitoz ve Mayoz Arasındaki Farklar

Anahtar kelimeler: fen ve teknoloji testleri, konu anlatımları, test çöz, ilgili sorular, çözümlü sorular, çözümlü fen ve teknoloji soruları, fen ve teknoloji test coz, konu anlatım, soru coz, fen ve teknoloji soruları, fen ve teknoloji okulu, sbs soruları, 8.sınıf fen ve teknoloji, sorular, testler, fen ve teknoloji 8, fen ve teknoloji testi 8, testi çöz ve ilköğretim kelimeleri içeriklerimiz ile alakalıdır.

yorum yaz

Twitter Google Yorum