Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sanalokulumuz/public_html/6-sinif-testleri.php:17) in /home/sanalokulumuz/public_html/6-sinif-testleri.php on line 18

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sanalokulumuz/public_html/6-sinif-testleri.php:17) in /home/sanalokulumuz/public_html/6-sinif-testleri.php on line 19
Ücretsiz Online Eğitim Siteniz..İçeriklerimiz Yeni Müfredata Uygundur.
Anasayfa » Test Çöz » 6.Sınıf Testleri

6.SINIF TESTLERİ

6.Sınıf testleri ile öğrenmiş olduğunuz konularındaki başarı yüzdenizi ölçebilirsiniz. Testleri çözdükten sonra testi bitir butonuna tıkladığınızda; doğru, yanlış soru sayınızı, başarı yüzdenizi ve ne kadar sürede çözdüğünüzü öğrenebilirsiniz. Yanlış veya boş sorunuz varsa, bu soruların hangi sorular olduğunu ve doğru cevabını öğrenebilirsiniz.

6.Sınıf testleri Matematik ve Fen ve Teknoloji dersleri ile ilgili sorular içermektedir. İngilizce ve Türkçe dersleri ile ilgili testler 2.dönem eklenecektir.

6.Sınıf testleri basit, orta ve zor soru seviyelerinden oluşmuştur. Her seviye için ayrı test hazırlanmıştır. Matematik testleri ve diğer derslere ait testleri çözerken basitten zora doğru ilerlemenizi öneririz. Böylelikle konular ile ilgili formül ve kuralları daha iyi kavramanızı umuyoruz.

6.Sınıf testlerini çözdükten sonra başarı yüzdenizin düşük olduğu konularla ilgili konu anlatımı sayfamızı ziyaret ediniz. Böylece konuyu tekrar gözden geçirerek eksikliklerinizi kapatabilirsiniz. Ayrıca çözümlü sorular bölümünden örnek soruları inceleyerek konuları pekiştirebilirsiniz.

6.Sınıf Fen ve Teknoloji Testleri
YAKINDA...
      

İsim - Kullanıcı Adı veya Başlık

Yorumunuz

6.Sınıf testleri için yapılan yorumlar

melodi iremtürkçe testleri yok galiba üzüldüm!!!...:((

prensessiz ne diyorsunuz